Úvodní strana Výroba
Naše výroba PDF Tisk Email

Naše firma vyrábí různé druhy předloh na vyšívání. U všech předloh balení obsahuje vše potřebné na zhotovení - stačí tedy pouze rozbalit a začít vyšívat.

Předlohy na papír:

Přáníčka - různé druhy - velikonoční, vánoční, přání ke Dni matek, přání Vše nejlepší, přání bez nápisu a přání s motivy jednotlivých znamení zvěrokruhu.

Přáníčka se vyšívají křížkovým stehem - předloha je natištěná na kartonu, do kterého se přímo vyšívá (rozměr přední strany je 10 x 14 cm). Balení obsahuje přáníčko, potřebné bavlnky, jehlu, návod a obálku na případné poslání. V nabídce máme i dřevěné rámečky se sklem, které jsou vyrobeny přímo na míru přáníčka.

Záložky do knížky - v několika barevných kombinacích.

Mají rozměr 4 x 17 cm a jsou vytištěné na tvrdším kartónu. Při vyšívání se bavlnky záložkou "provlékají" - po dokončení je vyšitý rub i líc - jen barvy jsou zrcadlově. Součástí balení je předloha záložky, bavlnky, jehla a návod.

Obrázky - různé druhy - zvířátka, ovoce, z cest a dětské motivy.

Obrázky se vyšívají křížkovým stehem - předloha je natištěná na tvrdším kartonu, do kterého se přímo vyšívá (rozměr je 13 x 14 cm). Balení obsahuje předlohu, potřebné bavlnky, jehlu, návod a papírová rámeček v barvě dřeva na zavěšení na zeď. V nabídce máme i dřevěné rámečky se sklem, které jsou vyrobeny přímo na míru obrázku.

Předlohy na plastovou kanavu:

Magnetky - různé druhy a velikosti (max.10x10cm).

Vyšívá se na plastovou kanavu křížkovým stehem podle barevného nákresu, který je přiložen. Balení obsahuje plastovou kanavu, bavlnky, jehlu, barevný rozkres, návod a magnet na oboustranné lepence.

Ozdoby na stromeček nebo na pověšení do okna - různé druhy.

Vyšívají se křížkovým stehem na plastovou kanavu podle barevného nákresu, který je přiložen. Aby byly oboustranné, vyšívá se dvakrát a pak se obě části sešijí k sobě rovným stehem. Balení obsahuje  plastovou kanavu, bavlnky, jehlu, návod, barevný rozkres a mašličku na pověšení. Velikost ozdob je 8x9,5 cm.

Předlohy na kanavu:

Jedná se o sady na vyšívání na kanavu  - různé druhy a velikosti. Balení obsahuje kanavu, bavlnky, jehlu, barevný rozkres a dřevěný rámeček se sklem. Je možnost koupit i jen barevný nákres nebo sadu bez rámečku.

 

 

 

 

KRÁSNÝ ADVENTNÍ ČAS


V PROSINCI VYUŽIJTE 50% SLEVU 

NA POŠTOVNÉ - PŘI OBJEDNÁVCE

NAD 1000,-KČ BUDE POŠTOVNÉ ZDARMA


 

 

 

 

 

 

 


Internetový obchod